Koloroterapia do lampy Bioptron Compact III

Uzdrawiające działanie kolorów jest znane od tysiącleci. Metodę leczenia kolorami praktykowano już w starożytnych Indiach, Egipcie i Chinach. Dzisiaj wiadomo jest, że organizm człowieka przetwarza światło w energię elektrochemiczną, która uruchamia łańcuch reakcji biochemicznych wewnątrz komórek, stymulując przemianę materii i wzmacniając odporność całego ludzkiego organizmu.

Czytaj więcej...

Urządzenie do terapii światłem Boptron Compact III

image

Urządzenie Bioptron III to nowatorska metoda w leczeniu światłem różnorodnych problemów zdrowotnych. Przeznaczone do stosownia zarówno w domach, szpitalach i centrach terapeutycznych.
W celu wygody urządzenie wyposażone jest w czasomierz, który daje sygnał co dwie minuty. Bardzo poręczne opakowanie sprawia, że możemy zabrać go również w podróż. Średnica filtra Bioptron Compact III wynosi 4 cm.

 

Czytaj więcej...

Urządzenie do terapii światłem Bioptron Pro 1

 

Idealnie dobrana i dopasowana podstawa sprawia, że lampa jest lepsza i wydajniejsza w użyciu. Kąt nachylenia i głowica sprawiają, że promienie świetlne idealnie dobiegają do użytkownika. Kontroler czasu wbudowany w głowicę daje pełny komfort pracy urządzenia, pozwala zaprogramować długość każdorazowej sesji.
Tak doskonale zaprojektowane urządzenie powoduje zadowolenie, a także zapewnia dobrze dopasowaną odległość lampy od naświetlanego miejsca.

Czytaj więcej...

Urządzenie do terapii światłem Bioptron 2

Urządzenie medyczne BIOPTRON 2 zostało zaprojektowane do użytku profesjonalnego. Czas trwania każdej sesji kuracji może być łatwo nastawiony z góry - aż do 95 minut, z podziałem na jednominutowe stopnie i jest sterowany przez zintegrowany przełącznik elektroniczny z płynnym włączaniem/wyłączaniem. Dzięki kątowemu kształtowi obudowy, urządzenie to można łatwo ustawić w różnych pozycjach, co umożliwia poddanie kuracji całego ciała pacjenta. Średnica filtra lampy BIOPTRON 2 wynosi około 15 cm.

Czytaj więcej...

Lampa sollux Lumina

lumina

Lampa służy do naświetlania promieniami podczerwonymi w zakresie IR-A. Urządzenie jest wyposażone w mikroprocesorowy sterownik z zegarem zabiegowym i regulacją natężenia promieniowania. Wyświetlacz cyfrowy pokazuje ustawione natężenie i czas pozostały do zakończenia zabiegu. Lumina posiada możliwość ustawiania sekwencji jasność/czas w obrębie jednego zabiegu.

Czytaj więcej...