Aplikatory do magnetoterapii BTL

Aplikator - mały solenoid 30cmAplikator - duży solenoid 60cm, aplikator dysk, aplikator dysk podwójny, aplikator mały solenoid 30 cm, aplikator - multidysk, aplikator liniowy.

 

 

Czytaj więcej...

Stół do magnetoterapii BTL


fizykoterapia,magnetoterapia,Stół do magnetoterapii z aplikatoremStół do magnetoterapii z aplikatorem. Stół do magnetoterapii z przesuwanym solenoidem. Wygodne zastosowanie magnetoterapii zarówno dla pacjenta, jak i terapeuty.

 

 

Czytaj więcej...

Dwukanałowy aparat do magnetoterapii BTL-4920 Magnet Topline

fizykoterapia,magnetoterapia,BTL-4920 Magnet Topline2-kanałowa magnetoterapia. Niezależna terapia 4 pacjentów. Technologia FMF (Skoncentrowane Pole Magnetyczne) - pole magnetyczne oddziaływujące na poddany terapii obszar bez wpływu na terapeutę. Nowoczesna terapia z udowodnionymi efektami redukującymi ból, kontrolą przeciwzapalną i przyspieszonym okresem leczenia. Wybierz jeden z 6 typów wygodnych i lekkich aplikatorów do magnetoterapii.

Czytaj więcej...

Dwukanałowy aparat do magnetoterapii BTL-4920 Magnet Professional

fizykoterapia,magnetoterapia,BTL-4920 Magnet Professional

2-kanałowy aparat do magnetoterapii. Niezależna terapia 4 pacjentów. Encyklopedia z gotowymi programami terapeutycznymi opracowanymi na podstawie wieloletnich badań medycznych. Technologia FMF (Skoncentrowane Pole Magnetyczne) - pole magnetyczne oddziaływujące na poddany terapii obszar bez wpływu na terapeutę. Nowoczesna terapia z udowodnionymi efektami redukującymi ból, kontrolą przeciwzapalną i przyspieszonym okresem leczenia. Wybierz jeden z 6 typów wygodnych i lekkich aplikatorów do magnetoterapii.

Czytaj więcej...

Czterokanałowy aparat do magnetoterapii BTL-5940 Magnet

fizykoterapia,magnetoterapia,BTL-5940 Magnet

4-kanałowa magnetoterapia. Niezależna terapia 4 pacjentów. Encyklopedia z gotowymi programami terapeutycznymi opracowanymi na podstawie wieloletnich badań medycznych. Technologia FMF (Skoncentrowane Pole Magnetyczne) - pole magnetyczne oddziaływujące na poddany terapii obszar bez wpływu na terapeutę. Nowoczesna terapia z udowodnionymi efektami redukującymi ból, kontrolą przeciwzapalną i przyspieszonym okresem leczenia. Wybierz jeden z 6 typów wygodnych i lekkich aplikatorów do magnetoterapii.

Czytaj więcej...