Zestaw do krioterapii Cryo-T Elephant 35

Cryo-T Elephant 35Zestaw do krioterapii ze zbiornikiem 35 l oraz z czujnikiem temperatury skóry pacjenta.Cryo T Elephant 35l jest to elektroniczny aparat do kriostymulacji miejscowej w systemie ciekłego azotu przystosowany do umieszczenia 35 litrowego zbiornika z ciekłym azotem.

 

Czytaj więcej...

Zestaw do krioterapii Cryo-T Elephant 60

Cryo-T Elephant 35Zestaw do krioterapii ze zbiornikiem 60 l oraz z czujnikiem temperatury skóry pacjenta.Cryo T Elephant 60l jest to elektroniczny aparat do kriostymulacji miejscowej w systemie ciekłego azotu przystosowany do umieszczenia 60 litrowego zbiornika z ciekłym azotem.

 

Czytaj więcej...

Urządzenie do kriostymulacji miejscowej Kriopol R TR 11

Kriopol R TR 11

Urządzenie do kriostymulacji miejscowej za pomocą azotu
ze zbiornikiem 11 litrów. Kriopol R TR 11 to proste i niezawodne urządzenie, które umożliwia skuteczne i efektywne stosowanie kriostymulacji, zapewnia pełny komfort i bezpieczeństwo pacjenta.Strumień pary azotu uzyskiwany za pomocą urządzenia Kriopol R u wylotu dyszy, na końcu elastycznego węża osiąga temperaturę roboczą / -160°C / już po ok. 30 s od włączenia urządzenia. 

Czytaj więcej...

Aparat Cryo-T

Cryo-TAparat do kriostymulacji Cryo-T zasilany dwutlenkiem węgla CO2 pozwala na łatwe i bezpieczne prowadzenie zabiegów krioterapii miejscowej, uzyskuje temperaturę do -75ºC. Aparat do krioterapii w wersji przenośnej z kompletem 2 dysz nadmuchowych. Kriostymulacja poprawia stan kliniczny i funkcjonalny pacjentów, dzięki czemu może skracać się czas ich rehabilitacji i przyspieszać powrót do zdrowia.

Czytaj więcej...

Aparat Cryo-T Duo

Cryo-T Duo

Elektroniczny, jezdny aparat do krioterapii z mobilną obudową na 10 litrową butlę CO2, z kompletem 2 dysz nadmuchowych. Cryo-T Duo to elektroniczny, jezdny aparat z obudową na 10 litrową butlę CO2 do krioterapii / kriostymulacji. Duo zalecany jest do klinik, szpitali, sanatoriów, gabinetów rehabilitacyjnych     i fizykoterapeutycznych. Łatwy w przemieszczaniu, może pracować w kilku miejscach: przy łóżku pacjenta, w salach gimnastycznych, w gabinetach rehabilitacji i fizykoterapii.

Czytaj więcej...