Zestaw do ćwiczeń w podwieszeniu Sling Therapy pełny

Urządzenie Sling Therapy do ćwiczeń w podwieszeniu zastępujące UGUL znajduje swoje zastosowanie przy wspomaganiu leczenia schorzeń narządu ruchu, w szczególności przy dolegliwościach ortopedycznych, reumatoidalnych, neurologicznych. W skład zestawu wchodzi:

 

 

Czytaj więcej...

Zestaw do ćwiczeń w podwieszeniu Sling Therapy standard

Urządzenie Sling Therapy standard do ćwiczeń w podwieszeniu zastępujące UGUL znajduje swoje zastosowanie przy wspomaganiu leczenia schorzeń narządu ruchu, w szczególności przy dolegliwościach ortopedycznych, reumatoidalnych, neurologicznych. W skład zestawu wchodzi:

 

 

Czytaj więcej...

Rotor rehabilitacyjny kończyn górnych i dolnych z odometrem

Składany rotor do ćwiczeń kończyn dolnych z odometrem. Posiada antypoślizgowe nakładki, dzięki którym stoi stabilnie na podłożu. Jest to wersja podstawowa, w której pedały stanowią jednocześnie rączki. Możliwa jest ręczna regulacja obciążenia. Urządzenie jest lekkie, niewielkich rozmiarów, co ułatwia jego przestawianie bądź schowanie. Do ćwiczeń czynnych i oporowych kończyn górnych i dolnych.

Czytaj więcej...

Poręcz do nauki chodzenia T/BP

Tor wykonany ze sklejki, elementy konstrukcyjne i poręcze ze stali. Przeznaczenie- rehabilitacja po urazach kończyn lub dłuższej chorobie.

 

Czytaj więcej...

Tor do nauki chodzenia T/ZP

Tor wykonany ze sklejki, elementy konstrukcyjne i poręcze ze stali. Przeznaczenie- rehabilitacja po urazach kończyn lub dłuższej chorobie.

 

 

Czytaj więcej...