Aparat do elektroterapii BTL-4625 Plus Professional (Double Plus)

Dwukanałowy aparat do elektroterapii z dodatkową gamą prądów. Niezależna terapia 4 pacjentów, encyklopedia z gotowymi programami terapeutycznymi opracowanymi na podstawie wieloletnich badań medycznych. Wybieraj spośród ponad 5000 kształtów fali i ich modyfikacji. Połączenie z aparatem podciśnieniowym. Połączenie z aparatem do terapii ultradźwiękowej.

 

Czytaj więcej...

Aparat do elektroterapii BTL-4620 Puls Professional

Dwukanałowy aparat do elektroterapii z dodatkową gamą prądów. Niezależna terapia 4 pacjentów, encyklopedia z gotowymi programami terapeutycznymi opracowanymi na podstawie wieloletnich badań medycznych. Szeroki wybór kształtów fali i ich modyfikacji. Połączenie z aparatem podciśnieniowym. Połączenie z aparatem do terapii ultradźwiękowej.

 

Czytaj więcej...

Aparat do elektroterapii BTL-4610 Puls Professional (Single)


Jednokanałowy aparat do elektroterapii. Encyklopedia z gotowymi programami terapeutycznymi opracowanymi na podstawie wieloletnich badań medycznych. Szeroki wybór kształtów fali i ich modyfikacji. Połączenie z aparatem podciśnieniowym. Połączenie z aparatem do terapii ultradźwiękowej.

 

Czytaj więcej...

Aparat do elektroterapii BTL-4610 Puls Topline (Single)

 

Jednokanałowy przenośny aparat do elektroterapii z kolorowym ekranem dotykowym o przekątnej 4,3 cala. Szeroki wybór kształtów fali i ich modyfikacji. Połączenie z aparatem podciśnieniowym. Połączenie z aparatem do terapii ultradźwiękowej. Najważniejsze niskie i średnie prądy: galwaniczny, diadynamiczny, Traeberta, Faradaya, neofaradyczny, rosyjska stymulacja, impulsy stymulacyjne, impulsy prostokątne, prądy TENS, 2-polowa interferencja, impulsy trójkątne, impulsy eksponencjalne i impulsy łączone. 

Czytaj więcej...

Aparat do elektroterapii BTL-4625 Puls Topline (Double Plus)

Dwukanałowa  elektroterapia z rozszerzoną gamą prądów. Niezależna terapia 4 pacjentów. Wybieraj spośród ponad 5000 kształtów fali i ich modyfikacji. Połączenie z aparatem podciśnieniowym. Połączenie z aparatem do terapii ultradźwiękowej. Najważniejsze niskie i średnie prądy: galwaniczny, diadynamiczny, 20 programowalnych sekwencji, Traeberta, Faradaya, neofaradyczny, rosyjska stymulacja, impulsy stymulacyjne, impulsy prostokątne, prądy TENS, 2-polowa interferencja, impulsy trójkątne, impulsy eksponencjalne i impulsy łączone, impulsy przerywane, prąd Leduca, Fale H, mikroprądy, izoplanarne pole wektorowe, izoplanarne pole wektorowe, mikroprądy.

Czytaj więcej...