Wózek inwalidzki ręczny S50B69 z hamulcami

Wózek standardowo wyposażony jest w rączki oparcia łamane w połowie - wózek zajmuje w transporcie jeszcze mniej miejsca. Hamulce dla osoby towarzyszącej - bardzo istotna funkcja związana z bezpieczeństwem dla osób , które pchają wózek na pochyleniach i nie tylko. Taki hamulec powoduje pełną kontrolę nad wózkiem podczas przewożenia osób siedzących. Kieszeń za oparciem na podręczne rzeczy. Wygodna poduszka na siedzisko i oparcie. Dwukolorowa tapicerka z materiału AirFlow, która zapewnia odpowiednią wentylację.

Czytaj więcej...

Wózek inwalidzki V100 light z obciążeniem do 130 kg

Wózek ma budowę modularną oraz posiada dużą ilość akcesoriów dodatkowych. Gwarancja jakości. Wózek V100 spełnia wysokie europejskie normy jakościowe dotyczące tego rodzaju sprzętu: TUV, CERAH itp.Wózek jest również certyfikowany pod względem CRASH TESTU i spełnia normę ISO 7176-19.

 

 

Czytaj więcej...

Wózek inwalidzki ręczny Jazz s50

 


Nowy wózek standardowy wykonany ze stali precyzyjnej. Wózek jest trwały, solidny i niezawodny. Wynosi standard na wyższy poziom jakościowy. Przeznaczony dla osób z dysfunkcją narządów ruchu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wózek inwalidzki aluminiowy Karma S-ergo 305

Lekki, aluminiowy wózek inwalidzki o unikalnym anatomicznym kształcie zapewniającym użytkownikowi wyjątkowy komfort. Tkanina, z której wykonane jest siedzisko “oddycha”, a dodatkowo zapobiega gromadzeniu się na jej powierzchni mikroorganizmów.

 
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Wózek inwalidzki SOMA SM-852

Lekki, aluminiowy wózek inwalidzki wyposażony w szybkozłącza, odchylane podłokietniki, odczepiane podnóżki, składane oparcie tylne, poduszkę do siedzenia, pełne koła przednie o dużej grubości oraz pneumatyczne koła tylne. Przeznaczony jest dla osób o wadze do 115 kg. Masa wózka z zamontowana poduszka i podnózkami - 15 kg.
 
 
 
 

Czytaj więcej...