Lekki wózek transportowy Bobby Vermeiren

Bobby to wózek kompaktowy, idealny do transportu. Jest lekki i łatwy w składaniu. Idealnie nadaję się do użytku w szpitalach, na lotniskach, do transportu z punktu A do punktu B. Jest idealny do małych pomieszczeń i nie wymaga zbyt wielu zabiegów konserwacyjnych.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wózek lekki Meyra Eurochair Vario

imageAluminiowa rama o prostej budowie z możliwością składania. Przedni profil ramy w kształcie litery U, mocowany jest z pozostałymi elementami konstrukcji wózka za pomocą wielofunkcyjnego bloku mocowanego do rury profilu ramy z prostą płaszczyzną łączenia. Blok ten tworzy połączenie ramy siedziska, rury oparcia i wariobloku. Wózek posiada możliwość regulacji wariobloku w 4 ustawieniach pionowych oraz 2 ustawieniach poziomych, łącznie 8 pozycji kombinacji ustawienia.
 
 

Czytaj więcej...

Wózek ultralekki V300

image
V300 spełnia wysokie europejskie normy jakościowe dotyczące tego rodzaju sprzętu: TUV, CERAH itp. Wózek jest równiez certyfikowany pod wzgledem CRASH TESTU i spełnia normę ISO 7176-19.
 
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Wózek aluminiowy lekki V200

image
V200 spełnia wysokie europejskie normy jakościowe dotyczące tego rodzaju sprzętu:TUV, CERAH itp.Wózek jest również certyfikowany pod względem CRASH TESTU i spełnia normę ISO 7176-19. Wersja wózka XL pozwala na obciążenie do 175 kg . W tym wózku został zastosowany podwójny krzyżak z wytrzymałego i lekkiego stopu aluminium.
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Wózek aluminiowy Eclips

Eclips+ jest lekkim wózkiem, zrobiony z aluminium waży 14,8 kg . Daje duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność. Wózek posiada koła tylne wypinane na szybkozłączki. Tapicerka wykonana z nylonu wsuwana w profil aluminiowy dodatkowo wzmacnia cały wózek. Eclips+ standardowo wyposażony w krótsze podłokietniki umożliwiające podjechanie do stołu. Jeśli potrzebujesz większego podparcia możesz zamówić długie podłokietniki.

Czytaj więcej...

Wózek aluminiowy Alteroxx

AlteroxX-Wwykonany z aluminium wózek łączy w sobie najwyższą jakość, komfort, atrakcyjny design oraz nowe techniczne rozwiązanie dotyczące możliwośći zmiany szerokości siedziska w zakresie 39 -50 cm oraz wysokości siedziska od podłoża w zakresie 42-53 cm . AlteroxX przeznaczony jest szczególnie dla osób w wieku 12 lat. W tym wieku dzieci rozwijają się bardzo szybko i często okazuje się , że wózek , który jeszcze rok temu był spasowany teraz należałoby już wymienić na inny rozmiar.

Czytaj więcej...