Wózek inwalidzki dziecięcy Comfort Maxi 6+

Model [6 plus] to wózek o szerokości takiej jak w modelu [6], ale o siedzeniu dłuższym o 3,0 cm i oparciu wyższym o 3,0 cm. Może być wyposażony w podłokietniki zabezpieczające przed wypadnięciem osoby nawet z całkowitym niedowładem. Doskonały dla osób wysokich do 180 cm wzrostu i masie do 75 kg. Ten model dostępny jest również na kołach skrętnych.

 

 

Czytaj więcej...

Wózek stabilizujący Eclips X4 90° Vermeiren

Eclipsx4 90° jest wózkiem ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do poziomu , wykonany z aluminium. Konstrukcja wóżka daje duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność. Wózek posiada koła tylne wypinane na szybkozłączki.

 

Czytaj więcej...

Wózek specjalny stabilizujący Eclips+30° Vermeiren

Eclips+30° jest lekkim wózkiem ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30° wykonanym z aluminium i  waży 19 kg . Konstrukcja wóżka daje duże możliwości adaptacyjne dla użytkownika i bardzo dużą mobilność. Wózek posiada koła tylne wypinane na szybkozłączki. Tapicerka wykonana z nylonu wsuwana w profil aluminiowy dodatkowo wzmacnia cały wózek.

 

 

Czytaj więcej...

Wózek stabilizujący V300 30° Vermeiren

Jedyny wózek na rynku Polskim , który przez swoje unikatowe rozwiazanie dotyczące konstrukcji oparcia pozwala na zminimalizowanie gabarytów do minimum i spakowanie go do nawet małego bagażnika auta.V300 30° to nowoczesny wózek ze stabilizacją głowy i pleców z odchylanym oparciem do 30 stopni wykonanym z aluminium. Waga wózka 19 kg . 

 

 

 

Czytaj więcej...

Wózek inwalidzki z toaletą 9300 Vermeiren

Bardzo wygodny wózek inwalidzki wyposażony w komfortową tapicerkę z pojemnikiem sanitarnym. Wyposażony w ściągane podłokietniki , podnóżki ściągane, z regulowanym kątem nachylenia i podparciem na podudzie. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia. Wózek mozna doposażyć w zagłówek dodatkowo stabilizujący plecy.Stabilna, kratowa konstrukcja tego pojazdu zapewnia bezpieczeństwo użytkowania po twardych powierzchniach płaskich osobom o znacznej masie ciała (max. 100 kg).

Czytaj więcej...