Wózek elektryczny Forest

Komfort , technologia , jakość, wytrzymałość. Oświetlenie tylne i przednie diodowe (zapewnia doskonałą widoczność),pas bezpieczeństwa, koła przednie średnicy 3.00x4 typowe dla wózków terenowych, jednostka sterująca typu SHARk II, płyta podnóżków regulowana również na głębokość, kółka przeciwywrotne-amortyzowane ROSTA. FOREST to istna rewolucja w ofercie wózków z napędem elektrycznym. Znakomite zawieszenie kół tylnych skonstruowane na amortyzatorach z regulowanym skokiem, co pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie.

Czytaj więcej...

Wózek elektryczny Forest Kids

FOREST kids to wersja wózka dla dzieci. Znakomite zawieszenie kół tylnych skonstruowane na amortyzatorach z regulowanym skokiem pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie. Kiedy dorzucimy do tego również bardzo interesujące zawieszenie kół przednich , które gwarantuje styczność wszystkich czterech kół nawet na nierównym terenie to z wózka robi się prawdziwe terenowe cudo (zobacz film >> FOREST w terenie ). Bardzo interesujące zawieszenie kółek przeciwywrotnych na systemie ROSTA skutecznie zabezpiecza przed niebezpiecznym przechyleniem wózka w sposób dopasowujący się do wysokości pokonywanej przeszkody.

Czytaj więcej...

Wózek elektryczny dla dzieci Springer

SPRINGER to nowy wózek z napędem elektrycznym dla DZIECI . Fantastyczne rozwiązanie zawieszenia kół tylnych i przednich oparte na amortyzatorach z regulowanym skokiem pozwala czuć najwyższy komfort podczas jazdy w terenie. Prawdziwa frajda podczas jazdy po nierównym terenie. Bardzo interesujące zawieszenie kółek przeciwywrotnych na systemie ROSTA skutecznie zabezpiecza przed niebezpiecznym przechyleniem wózka w sposób dopasowujący się do wysokości pokonywanej przeszkody. Opcjonalne wózek można wyposażyć w automatyczną regulację wysokości siedziska. Osoba siedzi na wysokości 73 cm , to zapewnia kontakt wzrokowy z osobą stojącą.

Czytaj więcej...

Wózek elektryczny Navix

Lepsza manewrowalność, kompaktowa konstrukcja, napęd na przednie koła. Navix gwarantuje maksymalną zwrotność w pomieszczeniach zamkniętych, sprawniejsze pokonywanie przeszkód takich jak progi przy wejściu do różnych instytucji. Navix to bardzo przyjazna konstrukcja dla użytkownika, która pozwala na dopasowanie do indywidualnych potrzeb,pozwala na łatwiejszy transfer z łózka na wózek , ułatwia na korzystanie z łazienki, toalety, ułatwia transport samochodem , niewielkie rozmiary pasują nawet do małego samochodu.

Czytaj więcej...

Wózek elektryczny Sunny Kiddie Power

Wózek z napędem elektrycznym pokojowo-terenowy składany dla dzieci. Wyposażony w nowoczesną mikroprocesorową jednostkę sterującą , która ułatwia sterowanie wózkiem przy użyciu minimum siły. W standardzie znajdziemy tapicerkę ortopedyczną wykonaną z CORDURY®, regulowana wysokośc podłokietników. Ponadto regulacja położenia jednostki sterującej, możliwość dopasowania opcji dodatkowych, konstrukcja wykonana ze stali precyzyjnej charakteryzującej się większą odpornością na korozję. 

 

Czytaj więcej...