Spacerówka rehabilitacyjna Kimba Neo

Kimba Neo wyposażona jest w wiele technicznych nowinek. Dzięki licznym funkcjom siedziska może być indywidualnie dopasowana do potrzeb twojego dziecka. Wózek spacerowy  powinien zadowolić potrzeby dziecka i sprostać warunkom rodzinnym, zapewnić optymalną pomoc w terapii , a w tym wszystkim nadal pozostać zwyczajnym wózkiem. Nowa Kimba Neo to potrafi!

 

Kimba Neo wyposażona jest w wiele technicznych nowinek. Dzięki licznym funkcjom siedziska może być indywidualnie dopasowana do potrzeb twojego dziecka.

 Podczas jazdy lub transportu Kimba Neo może być składana, blokowana i schowana za pomocą kilku prostych ruchów.

  

 W trakcie składania siedzisko może pozostać na podstawie jezdnej. Dzięki zawieszeniu i dużym kołom wózek może bezpiecznie pokonywać nierówności podłoża - na przykład podczas spaceru w lesie lub na placu zabaw - twoje dziecko siedzi wygodnie. Zawieszenie może być wielokrotnie dostosowywane do wagi twojego dziecka. Możliwość indywidualnego dopasowania siedziska sprawia, że dziecko jest bezpiecznie, siedzi w wygodnej i prawidłowej pozycji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Siedzisko może być dopasowane do potrzeb twojego dziecka w każdym momencie dnia: możesz je całkowicie rozłożyć dla wypoczynku. Podczas snu lub przebierania lekko pochylić do tyłu. Gdy nie chcesz tracić kontaktu wzrokowego z dzieckiem, możesz łatwo podnieść siedzisko z podstawy jezdnej, i obrócić je w swoją stronę.

 

Sprawdź jak szybko Kimba Neo staje się niezbędnym towarzyszem codziennego życia.

 

 

 

 

Podstawy jezdne

Zastosowanie aluminiowej konstrukcji i opatentowanego mechanizmu składa­nia sprawia, że wszystkie przeznaczo­ne do użytkowania na zewnątrz pomie­­szczeń podstawy jezdne Kimba są bardzo stabilne a jednocześnie lekkie. Siedzisko można pochylać w obu kierunkach od -35° do +35°.
Szeroka gama dostępnych kół oraz regulacja rączki zapewnia dużą wygodę osobom pchającym wózek. Podstawy jezdne do wnętrz w kombinacji tak z wielofunkcyjnymi siedziskami Kimba, jak i z siedziskami skorupowymi stosowane mogą być w domu, przedszkolu czy szkole.

 

 

 

miękkie, wygodne i stabilne oparcie

 

 

 DANE TECHNICZNE:

 

Rozmiar 1 Rozmiar 2
Wiek dziecka 1-6 lat 4-10 lat
Nośność 40 kg 40 kg
Szerokość siedziska 19-31 cm 24-40 cm
Wysokość oparcia 41-61 cm 56-70 cm
Długość podudzia 19-31 cm 20-37 cm
Pochylane oparcie 80 - 180 stopni 80 - 180 stopni
Szerokość całkowita 60 cm 70 cm

 

 

Kup Kimbę r. 1 w naszym sklepie internetowym

 

 

 

 

 

Kup Kimbę r. 2 w naszym sklepie internetowym

 

 

 

Zapytaj o cenę!

Email:
Temat:
Wiadomość: