Wózek inwalidzki dziecięcy Mewa

Wózek Mewa to bogato wyposażony nowoczecny wózek spacerowy o doskonałych właściwościach jezdnych i dużych możliwościach regulacji. Wózek przeznaczowy dla dzieci w wieki 3 - 10 lat.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wózek specjalny dziecięcy Ulises Evo

Ulises Evo to wózek spacerowy przeznaczony do codziennej rehabilitacji dzieci z dysfunkcjami narządu ruchu. Charakteryzuje się prostą i lekką konstrukcją oraz niewielkimi gabarytami.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Wózek specjalny dziecięcy Ursus

Ursus to nowy, modularny dziecięcy wózek specjalny. Posiada duże możliwości regulacji. Podstawa wózka jest amortyzowana, a koła stworzono z domieszką włókien szklanych dla maksymalnej ich wytrzymałości.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Wózek inwalidzki dziecięcy Comfort 3

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy typ Comfort MM [3]. Wózek o elastycznym wypełnionym gąbką, siedzeniu i profilowanym, dobrze stabilizującym lędźwie oparciu. Przeznaczony dla dzieci o wzroście do 130 cm i wadze do 35 kg (maksymalne dopuszczalne obciążenie wynosi 50).

 

 

 

Czytaj więcej...

Wózek inwalidzki dziecięcy Comfort 4

Wózek inwalidzki specjalny dziecięcy typ Comfort MM [4]. Wózek o regulowanym oparciu, raczej płaskim i elastycznym wygodnym siedzeniu dobrze stabilizujące część lędźwiową dla dzieci i młodzieży o wzroście do 145 cm i masie do 50 kg.

 

 

 

Czytaj więcej...