Wózek aktywny ZX3 Meyra

Najważniejsze informacje: składany krzyżakowo prosta przednia część ramy, odchylane i zdejmowane podnóżki, 4 długości ramy, nowoczesny design, charakterystyka jazdy jak przy wózku na stałej ramie, waga wózka od 10,5kg (rzeczywista waga wózka uzależniona jest od jego konfiguracji).

 

 

 

Czytaj więcej...

Wózek aktywny Xstar Meyra

Stabilny i wytrzymały wózek aktywny Xstar. Najważniejsze informacje:stała rama aluminiowa przednia część ramy wózka w kształcie litery "v", składane oparcie, 2 długości ramy regulacja kąta nachylenia siedziska do 20° waga wózka od 9 kg (rzeczywista waga wózka uzależniona jest od jego konfiguracji). 

 

 

 

Czytaj więcej...

Uniwersalny wózek inwalidzki Avanti Pro

Najważniejsze informacje: składany krzyżakowo, przednia część ramy wózka w kształcie litery "v" podnóżki zintegrowane z ramą, 2 długości ramy, kompatybilne elementy konstrukcyjne, płynna regulacja parametrów.

 

 

 

Czytaj więcej...

Wózek aktywny Escape L

Wózek  do aktywnej rehabilitacji dla młodych dynamicznych osób , szukających sportowych wrażeń. Duże możliwości dopasowania do własnych potrzeb zarówno jeżeli chodzi o konstrukcję wózka jak i o dodatkowe opcje. Konstrukcja wózka wykonana ze stopów lekkich (chromo-molibden) dodatkowo jest wzmocniona podwójnym krzyżakiem. Jeśli wymagasz wózka do codziennego samodzielnego funkckcjonowania, łatwego w obsłudze, lekkiego i wytrzymałego, seria ESCAPE jest właściwym wyborem.

Czytaj więcej...

Wózek aktywny Escape AV

Wózek do aktywnej rehabilitacji dla młodych dynamicznych osób , szukających sportowych wrażeń. Duże możliwości dopasowania do własnych potrzeb zarówno jeżeli chodzi o konstrukcję wózka jak i o dodatkowe opcje. Konstrukcja wózka wykonana ze stopów lekkich (chromo-molibden) ,dodatkowo jest wzmocniona podwójnym krzyżakiem. Jeśli wymagasz wózka do codziennego samodzielnego funkckcjonowania, łatwego w obsłudze, lekkiego i wytrzymałego, seria ESCAPE jest właściwym wyborem.

Czytaj więcej...