Stetoskop pediatryczny MDF 787 Infant & Neonatal z podwójną głowicą

Stetoskop Pediatryczny MDF 787 Infant & Neonatal z tradycyjną podwójną głowicą, posiada przewód akustyczny dłuższy niż w innych dostępnych na rynku stetoskopach. Głowica zaprojektowana specjalnie dla noworodków i niemowląt. Łatwe przełączanie między membraną a lejkiem, ergonomiczne i funkcjonalne komponenty, lekka głowica wykonana z doskonałej jakości chromowanego mosiądzu, głęboki lejek zapewnia doskonałą akustykę, kompromis między ekonomią a jakością, posiada dożywotnią gwarancję!

Czytaj więcej...

Stetoskop MDF 740 Pulse Time z zegarkiem wbudowanym w głowicę

Stetoskop MDF 740 Pulse Time z zegarkiem wbudowanym w głowicę, przewód akustyczny dłuższy niż w innych dostępnych na rynku stetoskopach, funkcjonalny. Pozwala na stały kontakt wzrokowy z pacjentem podczas badania. Głowica Pulse TimeTM z ciekłokrystalicznym kwarcowym zegarkiem, zegarek ciekłokrystaliczny z tarczą o wyglądzie analogowym. Lekka głowica z anodowanego aluminium, doskonała transmisja i wzmocnienie dźwięku. Lira ErgonoMaxTM regulowana z chromowanego mosiądzu, przewód w kształcie Y. Dożywotnia gwarancja!

Czytaj więcej...

Stetoskop MDF 747 Dual Head ze stali nierdzewnej z dwustronną głowicą

Stetoskop MDF 747 Dual Head ze stali nierdzewnej z tradycyjną dwustronną głowicą, przewód akustyczny dłuższy niż w innych dostępnych na rynku stetoskopach. Doskonała jakość dźwięku za przystępną cenę, funkcjonalny, lekka głowica wykonana z anodowanego aluminium i chromowanego mosiądzu. Zapewnia doskonałe wzmocnienie dźwięku, szerokie zastosowanie kardiologiczne, głęboki lejek zapewnia doskonałą akustykę a pierścienie izoluję dźwięki z zewnątrz, lira AccuFitTM regulowana, wykonana z chromowanego mosiądzu. Przewód w kształcie Y , dożywotnia gwarancja!

Czytaj więcej...

Stetoskop MDF 747XP Deluxe Dual Head z tradycyjną podwójną głowicą

Stetoskop MDF 747XP Deluxe Dual Head z tradycyjną podwójną głowicą, doskonała jakość dźwięku za przystępną cenę, przewód akustyczny dłuższy niż w innych dostępnych na rynku stetoskopach, funkcjonalny. Zapewnia szerokie spektrum stawiania diagnozy, głowica wykonana z aluminium i mosiądzu, głęboki lejek zapewnia doskonałą akustykę a pierścienie izolują dźwięki z zewnątrz, lira ErgonoMaxTM regulowana, wykonana z chromowanego mosiądzu, przewód w kształcie Y, dożywotnia gwarancja!

 

Czytaj więcej...

Stetoskop dwuprzewodowy MDF 767 Rappaport

Stetoskop dwuprzewodowy MDF 767 Rappaport wyjątkowy stetoskop z dwustronną głowicą, przewód akustyczny dłuższy niż w innych dostępnych na rynku stetoskopach, dwa niezależne przewody akustyczne, doskonała jakość osłuchu pacjenta zapewniająca szeroką ocenę jego stanu zdrowia. Chętnie wybierany przez specjalistów, doskonale spełnia wszelkie wymagania diagnostyczne, lira AccuFit wykonana z chromowanego mosiądzu. Dożywotnia gwarancja!

Czytaj więcej...