Termometr bezdotykowy ThermoFlash LX-26 Visiomed

Termometr bezdotykowy ThermoFlash LX-26 używa najnowszej technologii podczerwieni. Pozwala to na mierzenie temperatury tętnicy skroniowej z odległości nawet 8 cm (najdokładniejszy pomiar przy odległości 5 cm). Dokładny, szybki i bezdotykowy termometr ThermoFlash LX-26 umożliwia wygodny i bezpieczny pomiar temperatury. Udowodniono, że  pomiar temperatury tętnicy skroniowej jest dokładniejszy od pomiaru temperatury w uchu i lepiej tolerowany od pomiaru temperatury w odbycie. Jednakże, jak w przypadku wszystkich termometrów, uzyskanie dokładnych i wiarygodnych wyników zależy od właściwego użytkowania.

Czytaj więcej...

Termometr bezkontaktowy Family CARE

Umożliwia szybki i precyzyjny pomiar temperatury ciała z odległości 1 cm. Wysokiej jakości termometr, skonstruowany z zastosowaniem najnowszej technologii i testowanym zgodnie z międzynarodowymi standardami. Dzięki unikalnej technologii, termometr może dostarczać stabilne, wolne od zakłóceń odczyty dla każdego pomiaru. Termometr wykonuje auto test po każdym włączeniu, co zapewnia deklarowaną w specyfikacji dokładność każdego pomiaru.

Czytaj więcej...

Termometr smoczek dla dzieci TH3002F Bodyform

Termometr SMOCZEK  mierzy temperaturę ciała dziecka w sposób dokładny i bezinwazyjny. Cyfrowy wyświetlacz pozwala na łatwy odczyt wyniku pomiaru po sygnale dźwiękowym. Pomiar trwa około 3 min. Termometr przechowuje w pamięci wynik  ostatniego pomiaru.  Pokrywa smoczka chroni go przed pęknięciem i zanieczyszczeniem. Silikonowy smoczek wykonany jest z antytoksycznego materiału i można myć go.


Czytaj więcej...

Termometr cyfrowy skroniowy lub douszny TH 2001F

Szybki, bezinwazyjny i precyzyjny pomiar w 3 sek.. Pomiar temperatury ciała w uchu i na skroni, pomiar temperatury otoczenia. Duży i czytelny wyświetlacz ciekłokrystaliczny. Pamięć 9 ostatnich pomiarów. Dźwiękowy wskaźnik stanu podgorączkowego


Czytaj więcej...

Termometr douszny Citizen CTD 504

 

Znanej japońskiej marki CITIZEN cechujący się niezawodnością i dokładnością pomiaru. Antybakteryjna powłoka pozwala na pomiar bez użycia dodatkowych nasadek ochronnych na czujnik.  Szybki pomiar temperatury wynoszący max 3 sek.

 

 

 

Czytaj więcej...