Waga niemowlęca Laica PS3003

Została specjalnie zaprojektowana do monitorowania wagi dziecka oraz kontrolowania ilości spożytego mleka po każdym posiłku. Funkcja TARE pozwala na ważenie dziecka przy uzyciu miękkiej pieluchy lub ręcznika. Funkcja blokady wagi - precyzyjny pomiar bez względu na ruchliwość dziecka, wybór jednostki (kg lub funty).

Czytaj więcej...

Waga SECA 799 III klasa dokładności

Uniwersalna, energooszczędna i niezależna od miejsca użytkowania z ekonomicznym zasilaniem bateryjnym -SECA 799 jest idealna do codziennego użytku w szpitalach i gabinetach lekarskich. dzięki rolkom transportowym waga ta jest mobilna. Funkcja BMI pozwala na wiarygodną ocenę stanu odżywienia pacjenta. Wagę można wyposażyć we wzrostomierz SECA 220, aby dokonywać jednoczesnego pomiaru wagi i wzrostu, oszczędzając tym samym czas.

Czytaj więcej...

Waga SECA 877 III klasa dokładności

Wagi do mobilnego użytku muszą być lekkie. Kompaktowa SECA 877 potwierdza to - sama waży mniej niż 4 kg a mimo to jest niezwykle stabilna i nadaje się do ważenia osób do 200 kg. Do tego stoi ona mocno na czterech samopoziomujących nóżkach, co gwarantuje równowagę, nawet gdy dziecko ważone jest na rękach dorosłego. Funkcja matka/dziecko przejmuje tarowanie wagi za jednym naciśnięciem przycisku.

 

Czytaj więcej...

Kalkulator BMI, SECA 491

Otyłość uznawana jest za najszybciej rozwijający się problem zdrowotny na świecie. Tym istotniejsze jest określanie dokładnego stanu odżywienia pacjenta z pomocą Body Mass Index (BMI) - jednego z kilku międzynarodowych wartości stosowanych do uzyskania wiarygodnego stosunku wagi do wzrostu. Dzięki naszemu nowemu, zasilanemu bateriami i energią słoneczną kalkulatorowi BMI seca 491 wskaźnik BMI daje się łatwo, prosto i wygodnie obliczyć przez każdego pracownika opieki medycznej.

Czytaj więcej...