Oczyszczacz powietrza Air washer 1355N

Prosta obsługa i wyjątkowa czystość powietrza. Świeże powietrze i dobre samopoczucie. Oczyszcza i nawilża powietrze w pomieszczeniu o powierzchni do 50 m2. Oczyszcza powietrze naturalnie – tak jak deszcz. Płyty z łopatkami w kształcie kubków, aby zapewnić optymalne nawilżenie (nie potrzeba kupować dodatkowych mat). Oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń takich jak kurz, pyłki i zapachy występujące w powietrzu. Niezastąpiony dla alergików.

Czytaj więcej...

Oczyszczacz powietrza Air washer 2055D

Nawilżanie, oczyszczanie i aromaterapia w jednym. Zaawansowana technologia cyfrowa. Regulacja cyfrowa nawilżania, w celu ustawienia poziomu nawilżenia od 30% do 70% lub na pracę ciągłą. Wskaźniki przypominające o konserwacji urządzenia: sezonowa wymiana elektrody Ionic Silver Stick® (ISS) / napełniania wodą, gdy zbiornik jest pusty. Automatyczne wyłączenie urządzenia, gdy zbiornik na wodę jest pusty i gdy podnoszona jest górna pokrywa oczyszczacza. Higrometr (po wciśnięciu przycisku), również gdy urządzenie jest wyłączone.

Czytaj więcej...

Oczyszczacz powietrza Air washer W2055A

Nawilżanie, oczyszczanie i aromaterapia w jednym. Świeże powietrze i dobre samopoczucie. Oczyszcza i nawilża powietrze jeszcze skuteczniej dzięki wstępnej jonizacji powietrza w pomieszczeniu do 50 m2. Oczyszcza powietrze naturalnie – tak jak deszcz. Płyty z łopatkami w kształcie kubków, aby zapewnić optymalne nawilżenie (nie potrzeba kupować dodatkowych mat). Oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń takich jak kurz, pyłki i zapachy występujące w powietrzu. Niezastąpiony dla alergików.

 

Czytaj więcej...

Oczyszczacz powietrza Air cleaner P2261

Świeże powietrze i znakomity klimat. Filtr HEPA (High-Efficiency Particulate Air Filter) zapewnia, że substancje zanieczyszczające powietrze są usuwane prawie w całości, ponieważ zatrzymuje on 99.97% cząsteczek > 0.3 mikrona. Filtr z węglem aktywnym usuwa gazowe substancje zanieczyszczające, brzydkie zapachy i większe cząsteczki brudu. Jonizator pobudza powietrze: Jeśli w powietrzu jest za mało jonów ujemnych to wydaje się ono nieświeże i parne (zanieczyszczenie powietrza i urządzenia elektryczne zmniejsza ilość jonów ujemnych w powietrzu).

 

Czytaj więcej...

Więcej artykułów…

  1. Oczyszczacz powietrza AR-10