Nawilżacz ultradźwiękowy Ultrasonic U200

Urządzenie do zdrowego nawilżania: poręczne, z podświetleniem wody i pojemniczkiem na olejki zapachowe. Komfort i zdrowy klimat, nawilżanie pomieszczeń o powierzchni do 50m2. Chłodzenie powietrza zimną mgiełką wodną. Pojemnik na olejki zapachowe lub środki neutralizujące zapachy. Wydajny kartridż do demineralizacji wody dostarcza mgiełkę wodną pozbawioną osadu kamiennego (brak białego osadu).

Czytaj więcej...

Nawilżacz ultradźwiękowy Ultrasonic U600

Idealne powietrze w pomieszczeniu  - spełnia najwyższe wymagania. Komfort i zdrowy klimat, nawilżanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m2. Możliwość nawilżania chłodną lub ciepłą (40°C) mgiełką wodną. Temperatura w pomieszczeniu nie spada w zimie, ponieważ woda może być podgrzana do 80° C przed przejściem do nebulizera. W lecie mgiełka utrzymuje przyjemny chłód w pomieszczeniu .Wydajny kartridż do demineralizacji wody dostarcza mgiełkę wodną pozbawioną osadu kamiennego (brak białego osadu).

Czytaj więcej...

Nawilżacz ultradźwiękowy Ultrasonic U650

Idealne powietrze w pomieszczeniu - spełnia najwyższe wymagania. Komfort i zdrowy klimat, nawilżanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m2. Możliwość nawilżania chłodną lub ciepłą (40°C) mgiełką wodną. Temperatura w pomieszczeniu nie spada w zimie, ponieważ woda może być podgrzana do 80° C przed przejściem do nebulizera. W lecie mgiełka utrzymuje przyjemny chłód w pomieszczeniu. Wydajny kartridż do demineralizacji wody dostarcza mgiełkę wodną pozbawioną osadu kamiennego (brak białego osadu).

Czytaj więcej...

Nawilżacz ultradźwiękowy Ultrasonic U7142

Duży zbiornik na wodę to długi czas pracy urządzenia. Komfort i zdrowy klimat, nawilżanie powietrza w pomieszczeniach o powierzchni do 60 m2. Możliwość nawilżania chłodną lub ciepłą (40°C) mgiełką wodną. Temperatura w pomieszczeniu nie spada w zimie, ponieważ woda może być podgrzana do 80° C przed przejściem do nebulizera. W lecie mgiełka utrzymuje przyjemny chłód w pomieszczeniu. Wydajny kartridż do demineralizacji wody dostarcza mgiełkę wodną pozbawioną osadu kamiennego (brak białego osadu).

Czytaj więcej...