Koloroterapia do lampy Bioptron Compact III

Uzdrawiające działanie kolorów jest znane od tysiącleci. Metodę leczenia kolorami praktykowano już w starożytnych Indiach, Egipcie i Chinach. Dzisiaj wiadomo jest, że organizm człowieka przetwarza światło w energię elektrochemiczną, która uruchamia łańcuch reakcji biochemicznych wewnątrz komórek, stymulując przemianę materii i wzmacniając odporność całego ludzkiego organizmu.

Czytaj więcej...

Lampa Solux IL 11 Beurer światło podczerwone

image
Zastosowanie:
używanie lampy przyspiesza leczenie chorób ucha, nosa i gardła, skutecznie przynosi ulgę przy stłuczeniach jak również w leczeniu chorób reumatycznych. Stosowanie lampy z promieniami podczerwonymi daje również korzystne rezultaty w kosmetyce skóry, szczególnie przy zmianach trądzikowych.

Działanie:
promienie podczerwone oddziaływając na krew, pobudzają przemianę metaboliczna w polu działania lampy.
  
 

Czytaj więcej...

Urządzenie do terapii światłem Boptron Compact III

image

Urządzenie Bioptron III to nowatorska metoda w leczeniu światłem różnorodnych problemów zdrowotnych. Przeznaczone do stosownia zarówno w domach, szpitalach i centrach terapeutycznych.
W celu wygody urządzenie wyposażone jest w czasomierz, który daje sygnał co dwie minuty. Bardzo poręczne opakowanie sprawia, że możemy zabrać go również w podróż. Średnica filtra Bioptron Compact III wynosi 4 cm.

 

Czytaj więcej...

Urzadzenie do terapii swiatlem Bioptron Pro 1

 

Idealnie dobrana i dopasowana podstawa sprawia, że lampa jest lepsza i wydajniejsza w użyciu. Kąt nachylenia i głowica sprawiają, że promienie świetlne idealnie dobiegają do użytkownika. Kontroler czasu wbudowany w głowicę daje pełny komfort pracy urządzenia, pozwala zaprogramować długość każdorazowej sesji.
Tak doskonale zaprojektowane urządzenie powoduje zadowolenie, a także zapewnia dobrze dopasowaną odległość lampy od naświetlanego miejsca.

Czytaj więcej...