Inhalator Omron C802 Comp Air Basic

Najmniejszy z inhalatorów OMRON. Wskaźnik tempa nebulizacji o wartości 0,25 ml / min zapewnia wygodną terapię przy lekkiej astmie przewlekłym zapaleniu oskrzeli, alergiach i innych chorobach układu oddechowego. Inhalator cechuje się małymi gabarytami, łatwą obsługą za pomocą jednego przycisku i niskim poziomem hałasu.

 

Czytaj więcej...

Inhalator Omron C28P Comp Air

Przeznaczony do użytku domowego, niedrogi i niezawodny inhalator kompresorowy. Wodoodporny przełacznik. Energooszczedny system. Unikalna technologia. V.V.T. (Virtual Valve Technology - technologia wirtualnych zaworów). Wygodny uchwyt na ustnik nebulizatora. Poreczne etui na nebulizator. Łatwe do podłaczenia i rozłaczenia przewody nebulizatora.

Czytaj więcej...

Inhalator Omron C801 Comp Air dla dzieci

Inhalator z SUPER niskim poziomem hałasu 46 dB w porównaniu do 60 db z C28. Przeznaczony do użytku domowego, niedrogi i niezawodny, unikalna technologia V.V.T. (Virtual Valve Technology - technologia wirtualnych zaworów), łatwy do podłączenia i rozłączenia, bardzo lekki (około 300 g). Dzięki małym gabarytom oraz łatwości użytkowania doskonale nadaje się jako inhalator dla dzieci. Dodatkowo wyposażony jest w dwie maskotki - misia i króliczka.

Czytaj więcej...

Inhalator Omron C801 Comp Air

Inhalator z SUPER niskim poziomem hałasu 46 dB w porównaniu do 60 db z C28. Przeznaczony do użytku domowego, niedrogi i niezawodny, unikalna technologia V.V.T. (Virtual Valve Technology - technologia wirtualnych zaworów), łatwy do podłączenia i rozłączenia, bardzo lekki (około 300 g). w skład zestawu wchodzą: kompresor, zestaw nebulizatora, przewód powietrza (PCW,100 cm), 5 szt. zapasowe filtry powietrza, ustnik, maska dla dorosłych (PCW), maska dla dzieci (PCW), końcówka do nosa, zasilacz sieciowy, torba do przechowywania, instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, torba do przenoszenia.

 

Czytaj więcej...

Inhalator tłokowy Flaem Nuova Magic Care PrimoNeb

Inhalator Flaem Nuova PrimoNeb jest inhalatorem pneumatyczno tłokowym. Skonfigurowany na podstawie analizy potrzeb pacjentów i zaleceń lekarzy w Polsce i wyłącznie na polski rynek. Polskie oznakowanie pudełka, inhalatora, instrukcja i gwarancja w języku polskim. Doskonałe parametry mgiełki - wysoka skuteczność terapii (MMAD 2,6 mikrometra, frakcja respirabilna 84% według TÜV). Nowy nebulizator RF5 Plus z systemem zapobiegającym rozlewaniu leku. Dostępny w 3 kolorach Mandarynkowym (widocznym na zdjęciu) oraz Mandarynkowo-Śnieżny i Śnieżno-Mandarynkowy.Najlepszy wybór jakości do ceny.

 

Czytaj więcej...