Videodermatoskop DermDOC

Najtańszy, przenośny model videodermatoskopu, austriackiej firmy DERMA MEDICAL Systems. Niezależna, przenośna wersja systemu MoleMax I do cyfrowej mikroskopii fotoluminescencyjnej (DELM) i dermatologicznych zdjęć makro. Łatwy do samodzielnej instalacji, może być podłączony z jakimkolwiek komputerem multimedialnym, komputerem PC lub przenośnym komputerem (laptop), wyposażonym w porty Firewire oraz USB

Czytaj więcej...

Videodermatoskop Heine Optotechnik MoleMax I

Stacjonarny, jednokamerowy model videodermatoskopu, austriackiej firmy DERMA MEDICAL Systems. Główną cechą tego jednokamerowego systemu – w standardzie DELM jest specjalna kamera, która odpowiada różnym wymaganiom zdjęć mikro, makro i w technice close-up. Oferujemy kompletny system wyposażony w monitor i drukarkę oraz doskonałe oprogramowanie.

Czytaj więcej...

Dermatoskop Heine Optotechnik mini 3000® LED

Najnowszy model przenośnego dermatoskopu w wersji kieszonkowej z zasilaniem bateryjnym i oświetleniem w technologii LED HQ - użyteczny w gabinetach dermatologicznych i podstawowej opieki zdrowotnej.Dermatoskop mini 3000 LED to nowoczesny dermatoskop kieszonkowy o wysokiej jakości optyki, dostępny dotychczas z oświetleniem halogenowym XHL. Teraz, dostępny również w technologii LED HQ o najwyższym na rynku współczynniku CRI 95 (czerwony pozostaje czerwony, niebieski jest niebieski).

Czytaj więcej...

Dermatoskop Heine Optotechnik mini 3000®

Najnowszy model przenośnego dermatoskopu w wersji kieszonkowej z zasilaniem bateryjnym, użyteczny w gabinetach dermatologicznych i podstawowej opieki zdrowotnej. Mini 3000 to nowoczesny dermatoskop kieszonkowy o wysokiej jakości optyki. Powiększenie 10x z ogniskowaniem. Gwintowane połączenie główki optycznej i rękojeści. Przystosowany do użytku z tylko z rękojeścią mini 3000.

 

Czytaj więcej...

Dermatoskop diodowy Heine Optotechnik DELTA® 20

Dermatoskop firmy HEINE OPTOTECHNIK z bardzo jasnym oświetleniem diodowym (LED). Dermatoskop ten charakteryzuje się wysokiej klasy optyką z szerokim polem widzenia, bez zniekształceń, z zachowaniem ostrości na całym polu widzenia. Możliwość wykorzystania do komputerowej fotodokumentacji i analizy obrazu za pomocą specjalnego łącznika i cyfrowego aparatu fotograficznego.

Czytaj więcej...