Rower trójkołowy Aqua Vermeiren

NOWOŚĆ! Rowerek trójkołowy dla dziewczynek. Doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z porażeniem mózgowym. Doskonałe rozwiązanie dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Rower na zdjęciu jest wyposażony w opcję dodatkową - dzwonek "delfin". Model AQUA jest dla osób , które mają długość wew. nogi 30 cm - 46 cm.

 

Czytaj więcej...

Rower trójkołowy Safari Vermeiren

NOWOŚĆ! Rowerek trójkołowy dla chłopczyków. Doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z porażeniem mózgowym. Doskonałe rozwiązanie dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Rower na zdjęciu jest wyposażony w opcję dodatkową - dzwonek "żyrafa". Model SAFARI jest dla osób , które mają długość wew. nogi 30 cm - 46 cm.

 

Czytaj więcej...

Rower trójkołowy Happy Vermeiren

NOWOŚĆ! Rowerek trójkołowy dla dziewczynek. Doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z porażeniem mózgowym. Doskonałe rozwiązanie dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Model HAPPY jest dla osób , które mają długość wew. nogi 55 cm - 70 cm.

 

Czytaj więcej...

Rower trójkołowy Freedom Vermeiren

NOWOŚĆ! Rowerek trójkołowy dla starszych dzieci i młodzieży. Doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z porażeniem mózgowym. Doskonałe rozwiązanie dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Model Freedom jest dla osób , które mają długość wew. nogi 68-88 cm.

 

 

Czytaj więcej...

Rower trójkołowy Sporty Vermeiren

NOWOŚĆ! Rowerek trójkołowy dla chłopców. Doskonałe narzędzie terapeutyczne i rehabilitacyjne dla dzieci z porażeniem mózgowym. Doskonałe rozwiązanie dla dzieci z zachwianym poczuciem równowagi, z zaburzeniami ruchu. Model Sporty jest dla osób , które mają długość wew. nogi 55 cm - 70 cm.

 

Czytaj więcej...