Masażer osobisty Hot&Cold Lanaform

Zalety produktu: 6 nasadek masujących, masaż ciepły i zimny. Masażer usprawnia krążenie krwi i stymuluje masaż Shiatsu. Posiada zmienną prędkość i ergonomiczny uchwyt. Lekki i wygodny w użytkowaniu. Dane techniczne: Zasilanie 230V/50Hz. Pobór mocy 1,4W. 2 lata gwarancji. Masaż ciepły i zimny w zakresie od 55 st. C do 13 st. C

 

Czytaj więcej...

Stymulator mięśni Body Stim Lanaform

Elektrody stymulujące mięśnie poprzez transmisję elektrycznych impulsów - efektywny masaż, ożywienie, odprężanie, rozgrzanie oraz poprawienie siły mięśni. Możliwość zastosowania do różnych części ciała (barki – pas – nogi). 6 trybów pracy: uderzenia, akupunktura, ugniatanie, bańki, drapanie i masaż. 2 programy budowania mięśni, 2 programy kształtowania mięśni, 4 elektrody w komplecie Możliwość dokupienia zapasowych elektrod.

 

Czytaj więcej...

Masażer do ciała Mister Mass Lanaform

Urządzenie do masażu ciała Mister Mass może być wykorzystany do wszystkich części ciała. Oferuje głęboko relaksujący masaż mięśni, posiada 2 punkty masujące, 2 lampy na podczerwień, regulowaną siłę masażu. Wygodny, ergonomiczny uchwyt. Lekki i łatwy w przenoszeniu. Relaksujące, stymulujące i pobudzające działanie masażera pozytywnie wpływa na zdrowie i figurę. Masaż tylko przez kilka minut dziennie oddala stres, zmęczenie i ból mięśni. Masażer pomaga również w walce z cellulutem.

Czytaj więcej...

Masażer do ciała Multi Mass Lanaform

Urządzenie do masażu ciała Multi Mass może być wykorzystany do wszystkich części ciała. Oferuje głęboko relaksujący masaż mięśni. Wygodny, ergonomiczny uchwyt. Lekki i łatwy w przenoszeniu. Masażer ma zdejmowanż głowicę masującą, która ułatwia wykonywanie masażu, poadto posiada nasadkę do akupresury i nasadkę do masażu punktowego oraz nasadkę z podczerwienią. Relaksujące, stymulujące i pobudzające działanie masażera pozytywnie wpływa na zdrowie i figurę. Masaż tylko przez kilka minut dziennie oddala stres, zmęczenie i ból mięśni. Masażer pomaga również w walce z cellulutem.

Czytaj więcej...

Aparat do masażu pleców BackStretcher

Wyniszczający ból pleców spowodowany jest napięciem mięśni oraz uciskiem zakończeń układu nerwowego leżących pomiędzy kręgami kręgosłupa. BackStretcher działa dwutorowo. Kiedy bez wysiłku leżymy na urządzeniu, odpowiednio ustawione gumowe poduszki masują mięśnie pleców przywracając ich normalne napięcie, podobnie jak to się dzieje w trakcie tradycyjnego japońskiego masażu SHIATSU. W tym samym czasie dzięki odpowiedniemu łukowemu kształtowi BackStretchera, doprowadzamy do stopniowego otwierania przestrzeni pomiędzy kręgami i w konsekwencji do uwolnienia uciskanych zakończeń nerwowych. Plecy są rozluźnione, kręgosłup naprawiony, ból znika – odczuwamy długotrwałą ulgę.

Czytaj więcej...