Poduszka ortopedyczna w kształcie pierścienia Cirkel S7

Poduszka ortopedyczna w kształcie pierścienia zapewnia maksymalny komfort osobie siedzącej. Szczególnie przydatna po operacjach hemoroidów, jak i po porodach. Polecana jest także osobom, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej i cenią sobie komfort oraz wygodę. Pianka, z której wykonany jest pierścień, jest materiałem nie zawierającym rozpuszczalników oraz freonu. Jest to tworzywo bardzo elastyczne i trwałe - niepalne i bezpieczne.

Czytaj więcej...

Klin do siedzenia K1

Jest to najprostszy klin do siedzenia firmy Valde. Klin K1 wymusza na siedzącym prawidłową pozycję, dzięki czemu niweluje bóle kręgosłupa. Polecany zwłaszcza osobom pracującym na siedząco i kierowcom.

 

Czytaj więcej...

Klin do siedzenia K2

Klin K2 wymusza na siedzącym prawidłową pozycję, dzięki czemu zmniejsza lub niweluje bóle kręgosłupa. Często stosowany przez osoby pracujące na siedząco lub kierujące pojazdami. Klin K2 posiada specjalne wycięcie na kość ogonową, zwiększając tym samym komfort siedzenia.

 

Czytaj więcej...

Klin do siedzenia K3

Klin K3 został zaprojektowany na podstawie klina K1 oraz K2. Idealnie dopasowuje się do samochodowych foteli kubełkowych. Wymiary klina K3 pozwalają na jego stosowanie przez młodzież. Wymusza na siedzącym prawidłową pozycję, dzięki czemu zmniejsza lub niweluje bóle kręgosłupa. Stosowany przeważnie przez osoby pracujące na siedząco lub kierujące pojazdami.Czytaj więcej...

Poduszka dla matek karmiących Förskola B80

Förskola B80 jest poduszką w kształcie rogala. Przeznaczona jest dla matek karmiących, pozwalając odciążyć kręgosłup podczas trzymania dziecka. Ułatwia karmienie piersią a optymalny, ergonomiczny kształt gwarantuje dziecku maksymalną wygodę. Stosowana jest też przez osoby starsze podczas leżenia, siedzenia, oglądania telewizji czy czytania. 

 

Czytaj więcej...