Fotelik rehabilitacyjny MyGo

Dzięki pomarańczowym, różowym, niebieskim i czarnym pelotom system Leckey o nazwie MyGo jest nie tylko produktem atrakcyjnym, ale także zapewnia dziecku możliwie największy codzienny poziom wsparcia. MyGo jest idealnym towarzyszem dnia codziennego i czasu wolnego. Fotelik MyGo może być łatwo i szybko zainstalowany na podstawach jezdnych Discovery, Kimba (rozmiar 2), Spider i Skippi. A to oznacza mobilność w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz, wygodę i bezpieczeństwo.

MyGo w skrócie (podstawowe cechy)

  • System przeznaczony dla dzieci w wieku od czterech do dwunastu lat
  • Wspaniały towarzysz w domu, szkole i w czasie zajęć na dworze
  • Wielość opcji regulacji z myślą o przystosowaniu fotelika do indywidualnych wymagań
  • Uwzględnienie potrzeb dziecka
  • Przystosowany do użytku z różnymi podstawami Otto Bock
  • Cztery wyróżniające się kolory miękkich pelot
  • Pomarańczowe, różowe, niebieskie lub szare peloty — system Leckey MyGo oznacza wspaniałą zabawę. Dziecko w wieku 4 – 12 lat zaczyna rozwijać swoją osobowość, indywidualność, oraz, oczywiście, swoją wolę. Dlatego właśnie system MyGo został pomyślany tak, żeby nie tylko fajnie wyglądać — może być przystosowany do wymagań i potrzeb Twojego dziecka: żeby każdy dzień oznaczał przyjemną zabawę pełną barw.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Optymalne wsparcie terapeutyczne


Oczywiście Twoje dziecko przez cały czas znajduje się w optymalnej pozycji, ułatwiającej nabieranie właściwych nawyków w zakresie postawy. MyGo zapewnia najpoprawniejsze ułożenie elementów ciała w trzech najważniejszych obszarach — miednicy, tułowia i głowy, ale także nóg i stóp. W domu, w klasie, czy podczas zajęć na dworze — Twoje dziecko zawsze znajduje się w pozycji stabilnej i zgodnej z zaleceniami lekarza. MyGo posiada także kilka cech umożliwiających przystosowanie fotelika do indywidualnych wymagań dziecka, z uwzględnieniem jego potrzeb. Fotelik ułatwia zajmowanie ergonomicznej pozycji bez ograniczania mobilności dziecka.

Szczególna funkcjonalność: fotelik MyGo może być łatwo i szybko zainstalowany na podstawach jezdnych Discovery, Kimba (rozmiar 2), Spider i Skippi. A to oznacza mobilność w pomieszczeniach zamkniętych i na zewnątrz, wygodę i bezpieczeństwo.

MyGo „rośnie” z Twoim dzieckiem


System może być uzupełniany funkcjonalnymi akcesoriami, takimi jak regulowane podłokietniki. Można je łatwo i szybko zdjąć, jeśli chcesz ułatwić dziecku siadanie lub wstawanie. Stolik terapeutyczny przydaje się, kiedy przychodzi czas na zabawę, jedzenie lub jakieś prace ręczne. Jednym słowem — MyGo jest idealnym towarzyszem dnia codziennego i czasu wolnego. Oczywiście system fotelika „rośnie” wraz z Twoim dzieckiem przez wiele, wiele lat.

 

 

 

Zapytaj o cenę!

Email:
Temat:
Wiadomość: