Fotelik terapeutyczny Bayo Vermeiren

Terapeutyczny fotelik do używania wewnątrz pomieszczeń. Czytanie, nauka, komunikacja i zabawa jest z fotelikiem BAYO łatwiejsza. Niezastąpiony w codziennej pracy z dzieckiem. OPTYMALNA Postawa + STABILIZACJA. Fotelik oferuje wyjątkową stabilizację miednicy. BAYO dzięki wyprofilowanej poduszce siedziska zapewnia wysoki komfort użytkownikowi. Niemożliwe jest utrzymanie prawidłowej postawy dziecka bez zaoferowania mu maksymalnego komfortu siedzenia. Dyskomfort zawsze prowokuje do usiłowania zmiany pozycji.

 

Tapicerka wykonana z materiału ALCALA . Jest to miękki , miły w dotyku, oddychający ,odporny na mechacenie , ognioodporny , dający się prać, wodoodporny, bardzo trwały, imitujący naturalną skórę oraz ekologiczny materiał .

Zalety:


1. Znakomita manewrowalność,
2. pełne pozycjonowanie,
3. adoptowalność do indywidualnych potrzeb,
4. trwała i stabilna konstrukcja,
5. optymalne wsparcie postawy dziecka,
6. kompaktowe rozmiary,
7. przyjazny w użytkowaniu,
8. Optymalny komfort.

Fotelik umożliwia pracę z dzieckiem, rożnego typu formy aktywizacji jak zabawa, nauka,czytanie, pisanie. Kontakt z przyjaciółmi i otoczeniem staje się łatwiejszy i mniej męczący. Rodzice mogą na chwilę zostawić dziecko bezpiecznie w foteliku by przyrządzić np.posiłek, posprzątać mieszkanie itp. Pokrowce tapicerki dają się łatwo ściągać i można je prać w 40°C. Idealny do użytku w mieszkaniach jak również w instytucjach typu szkoły integracyjne , warsztaty terapii zajęciowych itp. Fotelik, podstawa jezdna i akcesoria dodatkowe dają się w łatwy sposób regulować.

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KOLORY TAPICEREK:

 

 

ROZMIARY:

 

ZOBACZ KATALOG

 

 

 

 

Zobacz Bayo 1 naszym sklepie internetowym

 

 

 

 Zobacz Bayo 2 naszym sklepie internetowym