Siedzisko terapeutyczne KIT

KIT to modułowe siedzisko dla młodzieży i dorosłych.  Z innowacyjną uprzężą miedniczą, oparciem modułowym, multipozycyjną płytą siedziska z niezależnymi prowadnicami lewej i prawej kończyny dolnej oraz podnóżkiem, KIT daje dodatkowe „narzędzie” w realizowaniu  potrzeb i wymagań większości użytkowników.

 

 

Czytaj więcej...

Fotelik rehabilitacyjny samochodowy Monterey

Monterey to specjalnie zaprojektowany fotelik samochodowy dla dzieci z niepełnosprawnością. Oferuje duży komfort i stabilność siedzenia.  W standardzie posiada 5 - punktowy pas, regulowany zagłówek i podpory lędźwiowe. Opcjonalnie możliwość dopięcia "miękkiego stolika" i podpór bocznych. Przeznaczony jest dla dzieci o wadze od 9 kg do 36 kg z maksymalnym wzrostem 150cm. Waga fotelika wynosi 5 kg.

 

Czytaj więcej...

Fotelik rehabilitacyjny samochodowy Lars

Czy to podczas porannego dojazdu z dzieckiem do przedszkola, czy w czasie weekendowego wypadu do przyjaciół lub rodziny — w foteliku samochodowym Lars Twoje dziecko będzie zawsze cieszyć się maksymalną wygodą. Kiedy dziecko znajduje się w bezpiecznej i optymalnej z punktu widzenia ergonomii pozycji w pojeździe, opcjonalny mechanizm rotacyjny ułatwia usadowienie dziecka.

 

Czytaj więcej...

Fotelik rehabilitacyjny Ogi Vermeiren

Fotelik do siedzenia dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym Ogi jest fotelikiem , który łączy siedzisko z Gemini I i specjalną stopę , która umożliwia używanie siedziska z Gemini I w mieszkaniach jak fotelika terapeutycznego. Ogi oferuje te same korzyści co wózek GEMINI I.

 

 

 

Czytaj więcej...

Fotelik terapeutyczny Bayo Vermeiren

Terapeutyczny fotelik do używania wewnątrz pomieszczeń. Czytanie, nauka, komunikacja i zabawa jest z fotelikiem BAYO łatwiejsza. Niezastąpiony w codziennej pracy z dzieckiem. OPTYMALNA Postawa + STABILIZACJA. Fotelik oferuje wyjątkową stabilizację miednicy. BAYO dzięki wyprofilowanej poduszce siedziska zapewnia wysoki komfort użytkownikowi. Niemożliwe jest utrzymanie prawidłowej postawy dziecka bez zaoferowania mu maksymalnego komfortu siedzenia. Dyskomfort zawsze prowokuje do usiłowania zmiany pozycji.

 

Czytaj więcej...