Pas ciążowy 4062 Oppo

Odciąża kręgosłup oraz biodra. Pomaga utrzymać właściwą postawę podczas stania lub poruszania się. Dzięki wyłożeniu pasa cienką warstwą pianki dostosowuje się on do kształtu brzucha nie uciskając go i zapewniając pełny komfort.

 

 

Czytaj więcej...

Pas macierzyński 2062

Pas macierzyński zapewnia kompresje i stabilizacje lędźwiowego odcinka pleców oraz bioder, przez co redukuje ból i umożliwia wygodniejsze życie w okresie ciąży. Ponadto wzmacnia biodra, które są w tym okresie osłabione. Wykonany jest z elastycznego materiału podścielanego pianką.

 

 

 

Czytaj więcej...

Pas ciążowy 2262 Oppo

Redukuje zmęczenie i ból w dolnych częściach pleców dzięki odciążeniu kręgosłupa, bioder oraz podtrzymaniu brzucha. Jest zarówno łatwy do zakładania jak także niewykrywalny pod ubraniem. Dostosowuje się do rożnych etapów ciąży.
 
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Pas ciążowy Orliman A-131

Orteza wykonana z oddychającego, elastycznego materiału, posiada stabilizująco-wspierające stalki lędźwiowe. Dodatkowe taśmy dociągowe pozwalają indywidualnie regulować siłę przylegania stalek oraz stopień stabilizacji pasa. Pas jest zapinany na micro-velcro, posiada wykończenia materiałem typu welur oraz uchwyty na palce. Powyższe elementy zapewniają przyjemne użytkowanie, łatwe zakładanie i dopasowanie.
 
 
 
 
 

Czytaj więcej...