Damski pas lędźwiowy Access Thuasne 1500

Pas wyróżnia się spośród innych tym, że z przodu jest węższy, w celu lepszego dopasowania do kobiecej talii. Wykonany jest z elastycznego materiału, który daje dobrą stabilizację.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Męski pas lędźwiowy Access Thuasne 1505

Pas wykonany jest z elastycznego materiału, który zapewnia maksymalną stabilizację. Dodatkowe usztywnienie zapewniają fiszbiny w tylnej części pasa. Posiada uchwyt na dłoń dla wygodniejszego zakładania.

 

 

 

Czytaj więcej...

McDavid Orteza kręgosłupa lędźwiowego 493

Orteza kręgosłupa lędźwiowo - krzyżowego McDavid model 493 jest przeznaczona do stosowania w nietypowym bólu kręgosłupa. Aż sześć mocowań wyposażonych w sprężyny stalowe, znajdujących się w kluczowych miejscach, zapewnia maksymalne wsparcie, chroniące przed przeciążeniami kręgosłupa lędźwiowo - krzyżowego.

 

 

Czytaj więcej...

Wysoki gorset lędźwiowo-krzyżowy Push Med

Pas na kręgosłup PUSH MED koryguje pozycję kręgosłupa lędźwiowego i zmniejsza ból. Zaciśnięcie elastycznych taśm powoduje powstanie nacisku, poprawiając stabilizację dzięki zastosowaniu metalowych wkładek wzmacniających. Nacisk można łatwo regulować, aby dopasować go do indywidualnych potrzeb. Każdy pojedynczy element wzmacniający można regulować.

 

 

Czytaj więcej...

Gorset ze zintegrowaną ortezą pleców Spinomed® active

Orteza pleców Spinomed active jest stosowana w jawnej osteoporozie – tzn. do długotrwałego leczenia. Składa się z gorsetu i szyny na plecach. Paski są zintegrowane w elemencie tekstylnym, który odgrywa pomocniczą rolę w utrzymywaniu prawidłowej postawy. Szynę pleców można dopasować do krzywizny kręgosłupa i jest ona ukryta w kieszeni w gorsecie. Szyna nie może wysunąć się i ponadto stymuluje wzmocnienie mięśni. Daje to stały efekt biologicznego sprzężenia zwrotnego. 

 

Czytaj więcej...