McDavid Stabilizator stawu łokciowego 485 z paskiem

Orteza stawu łokciowego McDavid model 485 zaprojektowana została tak, by jej kształt jak najlepiej dopasował się do kształtów anatomicznych. Dodatkowo wyjątkowy 5-cio igłowy szew zapewnia płaskie, eleganckie i wytrzymałe łączenia. Rekaw ortezy uzupełniony został o dodatkowy pasek, który zapewnia dodatkowy ucisk odciążający na podrażnione ścięgno.

 

 

Czytaj więcej...

McDavid Opaska stawu łokciowego 486 regulowana

Opaska stawu łokciowego McDavid model 486 stworzona została, by pomóc zmniejszyć dolegliwości bólowe jakie towarzyszą takim schorzeniam jak łokieć golfisty czy łokieć tenisisty. Regulowany pasek typu rzep umożliwia wywieranie bezpośredniego ucisku na ścięgna oraz zapewnia miękkie wsparcie.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

McDavid Orteza stawu łokciowego 5130 z żelowymi podporami

Orteza stawu łokciowego McDavid model 5130 wykonana jest z materiału rozciągającego się w czterech kierunkach umożliwiającego terapię termiczną i uciskową. Orteza ta jest idealna dla osób z alergią na neopren. Jest uniwersalna, pasuje zarówno na lewą jak i prawą rękę. Posiada dodatkowe dwustronne żelowe podpory, które mają za zadanie złagodzenie stanu zapalnego i ukierunkowane wsparcie stawu łokciowego i tkanek go otaczających.

 

 

Czytaj więcej...

Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope BREG

Zegarowy stabilizator łokcia T-Scope jest idealny do zastosowania do ustalonego lub kontrolowanego zakresu ruchu. Ta lekka i cienka orteza posiada teleskopowe przedramię oraz szyny na ramieniu, kontrolę kąta zgięcia i wyprostu oraz możliwość zablokowania jej pod dowolnych kątem. W zestawie dodawany jest regulowany pas na przedramię.

 

 

 

Czytaj więcej...