McDavid stabilizator stawu barkowego 463

Stabilizator stawu barkowego McDavid model 463 to łatwy w zakłądaniu i użytkowaniu stabilizator, który pomaga łagodzić ból po urazach takich jak: naciągnięcia mięśni, przeciążenia, niespecyficzne urazy stawu barkowego, zapalenia stawów i kaletek maziowych. Nie zawiera lateksu i zapewnia terapię uciskową i termiczną.

 

Czytaj więcej...

McDavid Stabilizator stawu barkowego 462

Stabilizator stawu barkowego McDavid model 462 przeznaczony jest do leczenia w takich problemach jak: przeciążenia, skręcenia, zapalenia kaletek maziowych i ścięgien. Zapewnia maksymalne wsparcie i ucisk ramienia z regulowaną kontrolą zakresu ruchu.

 

 

 

Czytaj więcej...

Orteza na ramię i bark 4801/4802 Orliman

Neoprenowy rękaw obejmujący ramię i bark, dociągany elastyczną taśmą, zapinaną na velcro. Zastosowanie:podwichnięcia stawu barkowego, lekkie niestabilności, przewlekłe dolegliwości bólowe barku. Działanie:odciążenie stawu barkowego oraz obojczykowo-mostkowego, odciążenie mięśni okolicy barkowej, ucisk, izolacja cieplna, ograniczenie zgięcia i prostowania w stawie barkowym. Kolor:4801-4802(granat) / 5801-5802(beż).

 

Czytaj więcej...

Orteza na ramię i bark typu Desault C-41 Orliman

Stabilizator wykonany jest z veluru i składa się dwóch elementów (element ujmujący przedramię i taśma tułowiowo ramienna). Szeroka część elementu ujmującego przedramię powinna być nałożona na klatkę piersiową, a pod przedramię (ręka zgięta w łokciu pod kątem 90 stopni i przylega do klatki piersiowej). Dwie taśmy barkowe powinny opadać na plecy po obu stronach szyi. 

 

Czytaj więcej...