Klin międzypalcowy na halluksy

Żelowy klin międzypalcowy, koryguje ustawienie palucha koślawego (haluks). Chroni przed bolesnymi efektami ciągłego tarcia i nacisków na palce. Zapobiega nachodzeniu palców na siebie. Może służyć jako rozwieracz palców. Opakowanie zawiera 1 sztukę.

Rozm. S, M, L

  

Czytaj więcej...

Klin międzypalcowy na halluksy + osłona HALLUX GEL CORECTOR

Anatomicznie dopasowana, żelowa osłona na haluksa połączona z klinem międzypalcowym. Zmniejsza ból w przypadku wypukłości kości palucha koślawego, jednocześnie rozdziela obolałe, zachodzące na siebie palce stóp.  Zapobiega nieprzyjemnemu ocieraniu stawu przez obuwie i amortyzuje boczne uderzenia, chroniąc przed mikrourazami.

 

  

Czytaj więcej...

Aparat korekcyjny Marcin na palucha koślawego

Aparaty "Marcin" polecane są przez ortopedów i chirurgów w zapobieganiu i leczeniu paluchów koślawych oraz w rehabilitacji pooperacyjnej.Używanie aparatu nie jest kłopotliwe i wykazuje dużą skuteczność poprzez utrzymywanie palca przez długie godziny snu lub wypoczynku w skorygowanej pozycji. W aparacie korekcyjnym "Marcin" - jako jedynym z grupy aparatów ortopedycznych na stopy - zastosowano elementy w postaci naturalnej skóry juchtowej.

 

Czytaj więcej...

Hallufix - aktywny aparat do korekty halluksów

Hallufix łączy w sobie kilka istotnych funkcji funkcji majacych wpływ na jego skuteczność w działaniu korekcyjnym na przypadłość jaką są halluksy. Ratunek na bolące stopy, halluksy, (paluch koślawy,zniekształcony). Opatentowany system szyny Hallufix powinien być stosowany zarówno zapobiegawczo, w przypadku łagodnego i umiarkowanego zapalenia kaletki stawu śródstopno-palcowego, ale również w pooperacyjnej rehabilitacji.

Czytaj więcej...