Poduszka przeciwodleżynowa na toaletę Roho

Poduszka toaletowa (Toilet Seat Cushion): wzmacnia stabilizację użytkownika i pozycjinuje jego ciało, zapewniając jednocześnie ochronę przed potencjalnym ryzykiem uszkodzenia skóry.

 

 

Czytaj więcej...

Poduszka ortopedyczna w kształcie pierścienia Cirkel S7

Poduszka ortopedyczna w kształcie pierścienia zapewnia maksymalny komfort osobie siedzącej. Szczególnie przydatna po operacjach hemoroidów, jak i po porodach. Polecana jest także osobom, które spędzają dużo czasu w pozycji siedzącej i cenią sobie komfort oraz wygodę. Pianka, z której wykonany jest pierścień, jest materiałem nie zawierającym rozpuszczalników oraz freonu. Jest to tworzywo bardzo elastyczne i trwałe - niepalne i bezpieczne.

Czytaj więcej...

Poduszka przeciwodleżynowa Roho Contour Select

Poduszka Contour Select to gwarancja najlepszej ochrony skóry. Zapewnia doskonałą stabilizację ciała użytkownika. O jej specyficznych właściwościach decyduje kształt, odzwierciedlający kontury ciała oraz unikalny zawór ISOFLO, umożliwiający regulowanie ilości powietrza w poszczególnych komorach. Pozwala to na uzyskanie kontroli postawy siedzącego, a także na stabilizację, która nie była dotychczas osiągalna w tradycyjnych poduszkach pnematycznych.

Czytaj więcej...

Poduszka przeciwodleżynowa Roho Nexus Spirit

Poduszka Nexus Spirit posiada właściwości terapeutyczne oraz wzmacnia stabilizację ciała podczas przesiadania. Poduszka zbudowana jest z profilowanej pianki, część pneumatyczna poduszki umożliwia ochronę okolic kości ogonowej, krzyżowej i kulszowej, natomiast miękka powierzchnia nie powoduje tarcia.
 
 
 
 

Czytaj więcej...

Poduszka przeciwodleżynowa Roho Harmony

Poduszka przeciwodleżynowa Roho Harmony rozwiązuje problem stabilizacji na wózku inwalidzkim. Składa się z bardzo lekkiej i komfortowej wkładki pneumatycznej oraz profilowanej podstawy wykonanej z pianki. dzięki takiej konstrukcji użytkownik maksymalnie wykorzystuje swoje możliwości i nie obciąża wózka. Dodatkowo dopasowuje się do kształtu ciała i redukuje dyskomfort.
 
 
 

Czytaj więcej...