Materac przeciwodleżynowy zmiennociśnieniowy z kompresorem OLA

Pneumatyczny materac zmiennociśnieniowy z kompresorem. Działanie profilaktyczne, delikatnie masuje tkanki. Mały kompresor oraz cicha i bezawaryjna praca pompy. Wspomaga osobę przebywającą długotrwale w pozycji leżącej. Dostępny w kolorze beżowym.

 

 

Czytaj więcej...

Materac przeciwodleżynowy rurowy Smartline 2 Novacare

Smartline2-wysokiej klasy materac zmiennociśnieniowy rurowy. Skuteczny przy profilaktyce i leczeniu odleżyn do II stopnia włącznie.Bi-elastyczny poliuretanowy pokrowiec, zapinany na zamek, wodoszczelny i paroprzepuszczalny, system składa się z: jednostki sterującej z pompą membranową z uchwytami do powieszenia na panelu łóżka oraz postawieniu na podłodze, z 17 poprzecznie ułożonych dynamicznych komór i 3 komór statycznych pod głowę.

Czytaj więcej...

Materac przeciwodleżynowy rurowy ASX Basic Novacare

ASX Basic - wysokiej klasy materac zmiennociśnieniowy rurowy. Skuteczny przy profilaktyce i leczeniu odleżyn do II stopnia włącznie. Przeznaczony dla pacjentów o wadze do 130 kg. Materiał komór to Nylon/ TPU, który gwarantuje olbrzymią trwałość. Pokrowiec: Nylon z PU oddychający zapinany na zatrzaski, wodoszczelny i paroprzepuszczalny.

Czytaj więcej...

Materac przeciwodleżynowy rurowy ASX Novacare

Wysokiej klasy materac zmiennociśnieniowy rurowy. Skuteczny przy profilaktyce i leczeniu odleżyn do III stopnia włącznie. Poszczególne komory wykonane z nylonu / PU , z których osiem jest mikro-perforowanych. Pokrowiec jest bi-elastyczny, wykonany z PU zamykany na zamek błyskawiczny. Ponadto, wyposażony w podwójne dno , które pozwala wstawienie materaca tzw. bazowego z pianki do 5 cm grubej. Funkcja ta chroni materac gąbkowy przed  przed zabrudzeniem.

Czytaj więcej...

Materac przeciwodleżynowy rurowy ASX Digital Novacare

Wysokiej klasy materac zmiennociśnieniowy rurowy. Skuteczny przy profilaktyce i leczeniu odleżyn do IV stopnia włącznie. Poszczególne komory wykonane z wysokiej jakości nylonu z powłoką poliuretanową, z których siedem jest wentylownych . Pokrowiec jest bi-elastyczny z powłoką poliuretanową zamykany na zamek błyskawiczny. Ponadto, wyposażony w podwójne dno , które pozwala na wstawienie materaca tzw. bazowego z pianki do 4 cm. Funkcja ta chroni materac gąbkowy przed zabrudzeniem.

Czytaj więcej...