Pomoc do nakładania skarpetek de luxe

imagePomoc do nakładania skarpetek de lux składa się z teleskopowych ramion o długości 60cm. Wyjątkowo praktyczny i pomocny sprzęt.
Ułatwia zakładanie skarpetek lub pończoch, gdy występują problemy ze schylaniem, bóle kręgosłupa.

Czytaj więcej...

Poduszka obrotowa transferowa Twist

Poduszka obrotowa transferowa.Ułatwia przesiadanie się wstawanie itp. Poduszkę obrotową można używac wewnątrz jak i na zewnątrz. Zarówno na krzesełkach jak i w fotelach samochodowych. Poduszka obrtowa pomoga zmniejszyc napiecie w kręgosłupie, odciąża go oraz pomaga zachowac jego naturalna krzywiznę. 
 
 
 

Czytaj więcej...

Chwytak - pomocna dłoń

Wyskokiej jakości, wytrzymałe chwytaki aluminiowe. Ząbkowana szczęka oraz elastyczna nasadka gumowa współpracują zapewniając pewny chwyt o łatwo regulowanym nacisku. Anatomicznie ukształtowany uchwyt i dźwignia wyzwalająca. Dostępny w długości 66 cm i 86 cm.
 
 

Czytaj więcej...

Przenośny zestaw prysznicowy z nadmuchiwanym basenem

Praktyczna pomoc w domu, zalecana szczególnie dla osób świadczących mobilne usługi pielęgniarskie oraz do użytku w opiece nad obłożnie chorymi. Zasobnik wody ma kształt worka i pojemność 8 litrów, jest przystosowany do zawieszenia na stojakudo kroplówki lub na ścianie. Wąż prysznica ma 150 cm długości, wypływ wody sterowany przyciskiem. Słuchawka zapewnia wygodny, szeroki strumień.
 
 

Czytaj więcej...

Wózek na zakupy

Wózek na zakupy, który posiada 6 kół na specjalnym, obrotowym mechaniźmie, aby pokonywanie schodów było łatwe. Stabilna, wytrzymała konstrukcja, wykonana z mocnych tworzyw sztucznych oraz rurek aluminiowych, jednocześnie bardzo lekka - waży zaledwie 2,8 kg. Pojemny - z łatwością można w nim zmieścić duże zakupy, a dopuszczalna ładowność to 40 kg. W zestawie znajduje się uchwyt na parasol. Bezpieczne zamknięcie, wygodny uchwyt, złożony na płasko, nie zajmuje wiele miejsca. Wymiary 105x46x30 cm. 
 

Czytaj więcej...