Balkonik ułatwiający wstawanie Lindsey

Balkonik/Podprka z wyprofilowaną przednią częścią ramy w sposób umożliwiający wstawanie z pozycji siedzącej. Bardzo lekki wykonany z aluminium i składany. Posiada możliwość regulacji wysokości.

  

 

Czytaj więcej...

Balkonik dla dzieci Streeter

 

Balkonik na czterech kołach składany dla dzieci.
Otwarta rama pozwala na swobodne naturalne poruszanie się. Teleskopowa konstrukcja umożliwia regulację wysokości, a tym samym dopasowanie do wzrostu pacjenta tak, aby podparcie umożliwiało maksymalną stabilność.

Czytaj więcej...

Balkonik do naprzemiennego chodu Lyna


Balkonik/Podprka bardzo lekki wykonany z aluminium i składany. Posiada możliwość regulacji wysokości. Posiada funkcję naprzemiennego chodu (typ: balkonik kroczący).

 

 

 

Czytaj więcej...

Balkonik dla dzieci Nurmi Neo

Chodzik Nurmi Neo to rama znajdująca się zawsze za poruszającym się dzieckiem i otwarta w kierunku ruchu - pomaga Twojemu dziecku samodzielnie odkrywać otoczenie. Samodzielne poruszanie się na własnych nogach zwiększa poziom mobilności i niezależności Twojego dziecka. W wyprostowanej postawie Twoje dziecko może łatwiej utrzymywać kontakt z kolegami, koleżankami i członkami rodziny oraz aktywnie uczestniczyć w wydarzeniach w domu, czy w szkole. Nasz chodzik Nurmi Neo pomoże Twojemu dziecku w samodzielnym przemieszczaniu się i odkrywaniu otoczenia.

Czytaj więcej...

Balkonik dla dzieci Yogi

 

Yogi to chodzik, z którego mogą korzystać dzieci małe oraz nieco starsze. Urządzenie wyróżnia się tym, że rama znajduje się przed użytkownikiem. Dzięki chodzikowi Yogi, Twoje dziecko może poruszać się bezpieczniej i staje się bardziej mobilne.  Yogi to chodzik, z którego mogą korzystać dzieci małe oraz nieco starsze. Urządzenie wyróżnia się tym, że rama znajduje się przed użytkownikiem.

 

Czytaj więcej...