Taboret toaletowy Stacy Vermeiren

Taboret toaleotowy Stacy posiada odchulane podłokietniki, możliwość regulacji wysokości oraz wyciągany pojemnik sanitarny.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Fotel sanitarny Open

Fotel sanitarny OPEN jest najlepiej sprzedającym się produktem w Europie dzięki jego nowoczesnemu designowi i komfortowi. Fotel wykonany jest z solidnego metalu pokrytego szarą farbą epoksydową. Dzięki szeroko rozmieszczonym podłokietnikom transfer pacjenta jak i jego obsługa są bardzo łatwe. Miękkie i komfortowe siedzisko jest zdejmowane co czyni fotel przyjaznym dla użytkownika zachowując przy tym najwyższy poziom higieny.

 

Czytaj więcej...

Fotel sanitarny New Club

Fotel sanitarny NEW CLUB to tani produkt. Rama fotelu wykonana z metalowych rurek pokrytych farbą epoksydową zapeniającą wysoką jakość. Elementy tapicerowane wykonane są z materiałów wodoodpornych. Pojemnik wyciągany może być zarówno z obu boków jak i od góry dla wygody.

 

Czytaj więcej...

Fotel sanitarny Even

Fotel sanitarny EVEN wykonany jest z metalowej ramy pokrytej odporną powłoką farby epoksydową zapewniającą najwyższą jakość. Elementy tapicerowane wykonane z materiałów wodoodpornych dla zapewnienia najwyższego poziomu higieny. Siedzisko mocowane za pomocą dwóch klipsów zapewniających łatwy demontaż w celu czyszczenia lub wymiany.


Czytaj więcej...

Wózek inwalidzki z toaletą 9300 Vermeiren

Bardzo wygodny wózek inwalidzki wyposażony w komfortową tapicerkę z pojemnikiem sanitarnym. Wyposażony w ściągane podłokietniki , podnóżki ściągane, z regulowanym kątem nachylenia i podparciem na podudzie. Dodatkowym atutem jest możliwość regulacji kąta nachylenia oparcia. Wózek mozna doposażyć w zagłówek dodatkowo stabilizujący plecy.Stabilna, kratowa konstrukcja tego pojazdu zapewnia bezpieczeństwo użytkowania po twardych powierzchniach płaskich osobom o znacznej masie ciała (max. 100 kg).

Czytaj więcej...